Uudised

RASK tervitab uusi valdkonnajuhte

‹ Kõik uudised

RASK tervitab uusi valdkonnajuhte

RASK kasvab. Ja tervitab märtsist uusi valdkonna kaasjuhte - silmapaistvaid oma valdkonna eksperte. Eksperte, kes järjepidavalt tõestanud, et suudavad klientidele pakkuda teenust turu tipptasemel. Advokaate, kes oma erialase tegevusega aktiivselt panustanud valdkonna parima praktika edendamiseks.

 


Vandeadvokaat Annika Soom >> Maksude valdkonna kaasjuht.


Annika pikaajaline kogemus rahvusvahelise maksuõiguse valdkonnas on toonud talle tunnustust nii välisinvestoritelt, rahvusvahelistelt kontsernidelt kui ka Eesti ettevõtetelt, kelle tegevus on suunatud eksportturgudele ja projektidele välismaiste koostööpartneritega.

 

Annika kuulub ka Eesti Advokatuuri maksuõiguse komisjoni ning on regulaarselt avaldatud autoriks mitmetes rahvusvahelist maksuõigust käsitlevates kõrge prestiižiga erialastes väljaannetes.Vandeadvokaat Karl Erik Esko >> Tehnoloogia valdkonna kaasjuht ning Finantseerimine ja pangandus valdkonna kaasjuht.


Karl Erik on ettevõtjatele tugevaks partneriks finantseerimisstruktuuride väljatöötamisel ning raha kaasamisel fondide, erainvestorite kui ka ühisrahastusplatvormide kaudu.

 

Tehnoloogia valdkonnas on Karl Erik  keskendunud startup sektori ning fintech ettevõtete nõustamisele, olles oma klientidele oluliseks strateegiliseks toeks alates tegevuse kõige varasematest etappidest, sh nii ühingu struktuuri loomisel kui ka valdkonnaspetsiifilise rahvusvahelise õigusliku raamistiku kaardistamisel.Vandeadvokaat Marina Lapidus >> Infrastruktuur ja energeetika valdkonna kaasjuht ning Ehitus ja kinnisvara valdkonna kaasjuht.


Marinal on pikaajalised kogemused suuremahuliste kinnisvaratehingute nõustamisel nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil.

Infrastruktuuri ja energeetika valdkonnas on Marina keskendunud taastuvenergia valdkonnale. Aastate jooksul on ta olnud hinnatud nõustajaks paljude tuule- ja päikeseparkide arendusprojektide juures kui ka parkide rahvusvahelistes ostu-müügitehingutes.Vandeadvokaat Andrei Svištš >> Kriminaalmenetluse valdkonna kaasjuht.


Andrei on Eesti üks silmapaistvamaid uue generatsiooni kriminaalmenetluse eksperte, kes spetsialiseerunud majanduskuritegude valdkonnale. Andreil on olnud kandev roll RASKi kõikides mahukamates kriminaalasjades, milledest mitmed kujunenud Eesti õigussüsteemis pretsedenti loovateks kohtuvaidlusteks.


Klientide esindamisel teeb Andrei aktiivset koostööd ka rahvusvahelisel tasandil ning on kaasaegse kriminaalmenetluse metoodikates koolitajaks oma kolleegidele Eesti Advokatuuris.