Uudised

Chambers and Partners tõstis esile RASKi kompetentse ehitus- ja kinnisvarasektoris ning ärinõustamise valdkonnas

‹ Kõik uudised

Chambers and Partners tõstis esile RASKi kompetentse ehitus- ja kinnisvarasektoris ning ärinõustamise valdkonnas

Eelmisel nädalal avaldas maailma üks prestiižsemaid õigusturu ülevaateid Chambers and Partners 2019/2020 aastat kokkuvõtvad tulemused, milles esile toodud Euroopa parimad advokaadibürood. Ülevaates leidis tunnustutust kogu RASKi ehitus- ja kinnisvara valdkonna meeskond ning büroo partner Ramon Rask ka eraldiseisvalt, ärinõustamise valdkonnas.

 

Chambersi ekspertide hinnangul on advokaadibüroo RASK ehitus- ja kinnisvara valdkonna meeskond üheks silmapaistvamamaks sektori nõustakas Eestis, kelle tugevuseks suuremahulistes tehingutes investorite, korporatsioonide ja ehitusettevõtete esindamine. Samuti rõhutati RASKi kompetentse ehitusvaidluste lahendamisel ning ehitus- ja kinnisvara arendusprojektide nõustamisel.

 

Eraldi esiletõstmist pälvis Chambers and Partners ülevaates RASKi partner Ramon Rask ärinõustamise valdkonnas. Chambersi poolt intevjueeritud RASKi klientide sõnul on Ramon üheks Eesti parimaks nõustajaks nii tehingute läbiviimisel, osanike vaheliste suhete reguleerimisel kui ka ettevõtete igapäevase juhtimisega seotud õigusküsimuste lahendamisel.