Uudised

29.09: Keidi Kõiv teeb ettekande Riigihangete Teabepäeval

‹ Kõik uudised

29.09: Keidi Kõiv teeb ettekande Riigihangete Teabepäeval

29. septembril esineb RASKi riigihangete valdkonna kaasjuht Keidi Kõiv lektorina Riigihangete Teabepäeval, kus fookuses riigihangetega seonduvad olulised muudatused ja uuendused. 

Juba üheksandat korda toimuva Riigihangete Teabepäeva eesmärgiks on üheskoos hankijate ja pakkujatega analüüsida riigihangete valdkonna kitsaskohti ja probleemseid juhtumeid ning nendega kaasnevaid muudatusi riigihangete maastikul aastal 2022-2023. Põhjaliku koolituspäeva raames astuvad üles lektorid Rahandusministeeriumist kui ka Eesti parimad riigihanke eksperdid erinevatest advokaadibüroodest. 

Keidi Kõiv käsitleb Teabepäeval oma ettekandes täpsemalt riigihangete dokumentide tõlgendamisega seonduvaid küsimusi, juhtides tähelepanu ka tüüpvigadele nii riigihangete dokumentide koostamisel kui tõlgendamisel.

Täpsem info Riigihangete Teabepäeva programmi ja piletite kohta on leitav Koolitusturg.ee kodulehel: https://koolitusturg.ee/koolitussundmused/29-september-riigihangete-teabepaev-olulisemad-muudatused-ja-uuendused/ 

Keidi Kõiv on RASKi vandeadvokaat ja riigihangete valdkonna kaasjuht.
Riigihangete läbiviimisel on Keidi klientidele partneriks nii strateegilise planeerimise, hanke ettevalmistuse, läbiviimise kui ka järelkontrolli faasis. Samuti on ta tunnustatud koolitaja, kes läbi viinud üle poolesaja koolituse – seda nii erinevatele riiklikele organisatsioonidele kui ka eraettevõtetele.