Uudised

Advokaadibüroo RASK laiendas partnerite ringi

‹ Kõik uudised

Advokaadibüroo RASK laiendas partnerite ringi

Viimastel aastatel kasvanud advokaadibüroo RASK laiendas partnerite ringi. Seniste partneritega liitus ühinguõiguse ekspert Annika Vait.

Annika Vait omab varasemast kahe kümnendi jagu ühingunõustamise kogemust ning on selle aja jooksul pälvinud korduvalt kõrgeima tunnustuse rahvusvahelistes õigusturu ülevaadetes. Samuti on ta enam kui kümme aastat tegutsenud advokatuuri äriõiguse komisjonis, olles muu hulgas ka kaasautoriks Äripäeva käsiraamatutele ning Addenda koostööpartner õigusblogi pidamises ja koolitajana.

Advokaadibüroo RASK partneri ja kaasasutaja Ramon Raski sõnul ei piirdu Annika Vaiti panus vaid silmapaistva erialase tööga. “See, et Annika on advokaadina üks laialdasemate teadmistega ärinõustaja Eestis, on teada. Samas tema sotsiaalne jalajälg ning ühiskondlik närv on oluliselt suuremad ja teravamad,” ütleb Rask.

Selle kinnituseks on Annika Vait ka Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi võrdse kohtlemise ja heaolu töörühma liige ning aastaid panustanud Inimõiguste Keskuse aastaraportite koostamisesse, samuti „Töövarju programmi“ ja „Tööle Kaasa“ projekti ning käinud Rocca al Mare koolis õiguse õppeaine raames tutvustamas advokaaditöö argipäeva.

“Meie jaoks on see kõik väga sümpaatne. Lisaks teadmistele ja laiale silmaringile hindame kõrgelt ka Annika varasemat kogemust oma äri pidamisel. Tosina aasta jagu kogemust advokaadibüroo ALTERNA partneri, asutaja ja juhina võimendab tema ekspertiisi ja annab klientide nõustamisel vajaliku lisasügavuse. Ehk jänkide sõnapruugis “talk the talk, walk the walk”, mida iga õigusnõustamisega kokku puutuv inimene tegelikult vajab,” lisab Rask.

Annika Vait alustas RASKi ärinõustamise ja tehingute valdkonna kaasjuhi ning partnerina. Advokaadibüroo partneriteringi kuuluvad asutajatena Ramon Rask ja Tarmo Peterson ning Timo Kullerkupp, Villy Lopman ja Märt Rask.