Uudised

Andrei Svištš osales Eesti esindajana rahvusvahelises kriminaalmenetluse treeningprogrammis Barcelonas

‹ Kõik uudised

Andrei Svištš osales Eesti esindajana rahvusvahelises kriminaalmenetluse treeningprogrammis Barcelonas

RASKi advokaat Andrei Svištš osales Eesti Advokatuuri poolt välja valitud ainsa Eesti esindajana kolmandat korda toimuval Euroopaüleses NETPRALAT kriminaalõiguse treeningprogrammis. Programmi eesmärgiks on täiendada kriminaalmenetlusele spetsialiseerunud õigusekepertide teadmisi EU direktiividest tulenevate õiguste vallas ning lihvida advokaatide erialaspetsiifilisi praktilisi oskusi kohtueelses menetluses, mis vajalikud klientidele parima õiguskaitse tagamiseks.

 

Seekordne 3-päevane NETPRALAT koolitus leidis aset Barcelonas 9-11.juulil. Advokaatide treeningprogrammi viisid läbi õigus-, psühholoogia- kui ka sotsiaalteaduste valdkonnas kogenud spetsialistid Hollandist, Belgiast, Luxemburgist ja Hispaaniast. Eesti sai kutse esitada programmi ühe osaleja, Advokatuuri ametlikul ettepanekul valiti sel korral esindajaks Andrei.

 

NETPRALAT on Euroopaüleste koolituste läbiviimisele spetsialiseerunud mittetulunduslik organistatsioon, mille eesmärgiks on tugevdada kriminaalõiguse spetsialistide praktilisi oskusi kohtueelses menetluses ning advokaatide piiriülest koostööd.