Uudised

Koostööst Nurmikoga kerkis RASKi rõdule Rotermanni  lopsakaim roheala

‹ Kõik uudised

Koostööst Nurmikoga kerkis RASKi rõdule Rotermanni  lopsakaim roheala


Koostöös suurepärase kliendi ja Eesti ühe sümpaatseima pere-ettevõtte Nurmiko Aianduskeskusega, valmis RASKi Tallinna esinduse rõdule, büroo 7. sünnipäevaks, lopsakas roheala. Imeliste suvepikendajatena leiab Rotermanni kvartalisse peidetud rõdu-oaasist külluses nii värvilisi krüsanteeme, kanarbikku kui ka uljalt üle äärte hulkuvat luuderohtu. Teravuseks ka (advokaatide jaoks asendamatuid) pipraid ning muud-head suupoolist.

Suur kummardus Nurmikole kogu RASKi meeskonna poolt - nii esmaklassiliste rõdukaunistajate kui ka pikaajalise koostöö eest!

Nurmiko Aianduskeskus on Eesti üks vanimaid ja suurimaid aiandusfirmasid, mis loodud juba aastal 1989. Aasta-aastalt on ettevõte üha enam pühendunud kvaliteetse kodumaise toodangu kasvatamisele ning pea 30% müüdavast kaubast moodustab tänaseks omatoodang, mis valmib Nurmiko kasvuhoonetes. Enamus lilledest ja taimedest realiseeritakse koduturul, kuid juba aastaid toimub laialdane eksport ka välisturgudele. Nurmiko kasvatatud ja imporditud kaupa võib leida ka pea kõikidest hästi varustatud lillepoodidest ning marketitest üle Eesti.

RASKi advokaadid on varasema koostöö raames nõustanud Nurmiko Aianduskeskust nii põlengujärgsete kindlustusküsimuste kui ka muude õigusküsimuste lahendamisel.