Uudised

RASKi tehnoloogia valdkonna juhid viivad 27.oktoobril läbi Tartu õigustudengitele suunatud töötoa

‹ Kõik uudised

RASKi tehnoloogia valdkonna juhid viivad 27.oktoobril läbi Tartu õigustudengitele suunatud töötoa

27. oktoobril viib Advokaadibüroo RASK koostöös Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liiduga läbi õigustudengitele suunatud töötoa, mis pakub vahetut sissevaadet startup maailma kirevatesse telgitagustesse ning advokaadi rollile iduettevõtete nõustamisel, toetamisel ja kasvupotentsiaali realiseerimisel.


Teemad, mida töötoas käsitletakse:
  •  millised õiguslikud küsimused on startuppide jaoks kõige aktuaalsemad, millises järjekorras ja kuidas neid käsitleda?
  •  miks mõnikord läheb hea idee lörri, kasv jääb startupil seisma, tekivad tülid ja vaidlused?
  •  millistes õigusvälistes teemades peab advokaat end koduselt tundma, kuidas Eesti kireval startup maastikul ennast positsioneerida?

RASKi töötoas jagavad oma kogemuse pinnalt isiklikku kogemust ja praktilisi teadmisi RASKi tehnoloogia ja finantseerimise valdkonna juhid Timo Kullerkupp ning Karl Erik Esko.

Töötuppa on osalema oodatud õigusteaduse
magistri- ja ka ambitsioonikamad bakalaureuse astme tudengid.

Aeg: 27.10.2021 kl 17.00-19.00.
Koht: Kampus. II korrus Klaassaal, Rüütli 7, Tartu.*
Koolitajad: Timo Kullerkupp, Karl Erik Esko
Registreerimine: Osavõtt vaid eelregistreerimisega!

NB: osalejate arv töötoas on piiratud: kohti kokku 35.

*Tulenevalt viiruse leviku olukorrast tuleb üritusel osalemiseks ette näidata COVID digitõend ehk tõend enda vaktsineerituse, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse koroonatesti tulemuse tõendamiseks. Kohapeal kiirtesti tegemist ei võimaldata, kuid osaleja võib kaasa võtta isikliku koroonaviiruse antigeeni määramiseks mõeldud kiirtesti, kui test tehakse foorumlauale kohale jõudes.