Uudised

Advokaadibüroo RASK laiendas pärast 5 aastat partnerite ringi

‹ Kõik uudised

Advokaadibüroo RASK laiendas pärast 5 aastat partnerite ringi

Aktiivsest kasvust tulenevalt ja uute strateegiliste eesmärkide saavutamiseks laiendas Advokaadibüroo RASK pärast 5 aastat oma partnerite ringi. Senise 3 partneri hulka liitusid büroo seest maksu- ja avaliku halduse valdkonna juht Villy Lopman ning tehnoloogia-, finantseerimis- ja lennundusvaldkonda vedav Timo Kullerkupp.

RASKi asutaja Ramon Rask kommenteerib otsust selliselt: „Oleme ligi 8 tegutsemisaasta kestel jõudsalt kasvanud ja jõudnud 3 partneriga nii meeskonnaliikmete kui käibelt Eesti 10 suurima advokaadibüroo sekka. Ambitsioon ei ole aga ajas kahanenud, vaid pigem kasvanud. Siit edasiminekuks on partnerite ringi laiendamine vältimatu samm. Ühtlasi on see väga meeldiv samm, kuna uued partnerid, Timo ja Villy on meeskonna seest kasvanud partnerid, kelle veregrupp kattub seniste partnerite omaga.“

„Lisaks ühisele tunnetusele on oluline ka see, et tegemist on oma valdkonna kahe Eesti tipuga: Villy Lopmani teadmised ja kogemus maksuõiguses ja haldusmenetluses laiemalt on büroo jaoks hindamatu väärtusega. Nii nagu on büroo jaoks asendamatu Timo roll tehnoloogia- ja lennundusvaldkonna juhtimisel kui ka rahvusvaheliste tehingute nõustamisel, “ põhjendab partnerite valikut büroo asutaja Tarmo Peterson.

Advokaadibüroo RASK OÜ on Ramon Raski ja Tarmo Petersoni poolt 2012. aastal asutatud advokaadibüroo, mis senise 7 tegutsemisaasta jooksul aktiivselt ja stabiilselt kasvanud, pakkudes tänaseks õigusteenust paljudele oma valdkonna tippettevõtetele nagu Eesti Energia, AirBaltic, Magnetic MRO, Cleveron, Ridango, Fiizy, Nordlin, BaltCap, Unimed Kliinikud, Lumi Capital, Riigikinnisvara jpt.

2015. aastast liitus partnerite ringiga ka kauaaegne Riigikohtu esimees, mitmekordne justiitsminister ja Riigikogu õiguskomisjoni liige Märt Rask.

"Väga hea meel on. Usalduse andmine ja vastutuse võtmine tugevate ekspertide meeskonna eest - mõlemad on suur au,“ kommenteerib Timo Kullerkupp rollivahetust büroos. „Ettevõtte kiire orgaaniline kasv püsiva ja sidusa tuumiku ümber on küll mõnevõrra erinev tänasest turupraktikast aga oleme veendunud, et just see on ja saab tulevikus järjest rohkem nii büroole kui meie headele klientidele edu võtmeks."

RASKi kompetentse tunnustavad mitmed mainekad rahvusvahelised õigusturuülevaated. RASKi senine kiire kasv on toonud büroole äramärkimise ka Äripäeva 2019. aasta Gaselli TOP ettevõtete seas.