Uudised

Timo Kullerkupp jagab Äripäeva raadios finantseerimisalaseid soovitusi koos Spring Capital Investeerimisfondiga

‹ Kõik uudised

Timo Kullerkupp jagab Äripäeva raadios finantseerimisalaseid soovitusi koos Spring Capital Investeerimisfondiga

RASKi partner ja finantseerimisvaldkonna juht Timo Kullerkupp oli eile saatekülaliseks Äripäeva raadio erisaates. Koos Spring Capital Investeerimisfondi partner Henri Treudega arutleti saate raames pikalt erinevate raha kaasamise võimaluste üle nii tänastes-, tava- kui tulevikutingimustes.

Raadiosaates tõdeti, et olukord on küll tavapärasest keerulisem, kuid vajadus investeerida ja investeeringuid kaasata ei ole kuskile kadunud. Investeerimisfondide poolt jätkuvad investeeringud plaanijärgses mahus, kinnitas omalt poolt Henri Treude. Startup investeeringutesse on ebakindlus alati sisse kirjutatud ning teiselt poolt fondidel investeerimismahud juba aastate peale paigas. Samuti võib arvata, et suurema fookuse saab lähitulevikus ka tugevatesse keskmise suurusega tavaettevõtetesse investeerimine.

Küll aga kaasneb kriisiga kindlasti teatav täiendav ettevaatlikus ning nii mõnedki taotlus- ning läbirääkimisprotsessid on sellest tulenevalt muutumas.

Mis muutusi on täpsemalt oodata? Millised võimalused raha kaasamiseks turul üldse on olemas, mis neid eristab ja kuidas neid kasutada? Mida toob tulevik ning kuidas reageerivad erinevad investorid kriisile? Neile ja paljudele teistele küsimustele saab saatest kasulikku siseinfot.

Täispikk raadiosaade (52min) on järgi kuulatav siit:  https://www.aripaev.ee/raadio/episood/raha-kaasamise-voimalused-ettevotluses