Ehitus ja kinnisvara

Ehitus ja kinnisvara valdkonna õigusalane nõustamine on RASKi üks tugevaimaid kompetentse, hõlmates esindamist kõigis arenduse etappides ja kinnisvara sektorites. Lisaks erinevat tüüpi valdkonnapõhistele tehingutele on meie advokaadid esindanud kliente enam kui sajas kinnisvara- ja ehitusvaidluses.

Field information

RASK on nõustanud väga palju ärikinnisvaraga seotud projekte nii investeeringutesse sisenemisel, jooksvates haldusküsimustes kui ka suurematest investeerimisfondidest ja projektidest väljumistes (Arealis AS, Elle Capital OÜ, Lumi Capital OÜ, Zenith Family Office OÜ). Seejuures on RASKil laialdane kogemus väga erinevate kinnisvara segmentide lõikes – uusarendusprojektid, kaubanduspinnad, A-klassi büroohooned, tervisekeskused, hotellid- ja majutusasutused, tootmiskinnisvara, PPP projektid, saatkondade hooned ning keerulised muinsuskaitse objektid.

 

RASK on igapäevaseks õigusnõustajaks ka mitmetele suurematele ehitussektori ettevõtetele, aidates lahendada nii suuremahulisi ehitusvaidlusi, hankealaseid küsimusi, planeerimisalaseid probleeme kui ka igapäevaseid ettevõtte juhtimisega seonduvaid küsimusi - sh töösuhted ja välistööjõu kaasamine.


Valdkonna juhtValdkonna juht - Ramon Rask.

Ehitus ja kinnisvara meeskonda juhib partner Ramon Rask, kellel pikaajaline ja ulatuslik kogemus Eesti juhtivate kinnisvarafondide nõustamisel, suuremahuliste kinnisvaratehingute läbiviimisel kui ka komplitseeritud vaidluste lahendamisel.

 

Euroopa oluliseimad õigusturuülevaated The Legal 500 ja Chambers Europe tunnustavad Ramoni kompetentsi, nimetades teda Eesti üheks juhtivaks ühinemiste, ülevõtmiste ja äriõiguse spetsialistiks.