Marina Lapidus


Marina on laialdaste kogemustega äriühingu-, kinnisvara- ja ehitusõiguse ekspert, kes spetsialiseerunud keerulisemate korporatiivtehingute läbiviimisele. Samuti nõustamisele energeetika ja taastuvenergia valdkonnas.

Marinal on pikaajalised kogemused suuremahuliste kinnisvaratehingute nõustamisega nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõttetega - sealhulgas kaubandus-, kontori-, elamu- kui ka muud liiki kinnisvara ja arendusprojektide omandamisel ja võõrandamisel. Samuti on Marinal laialdane kogemus kaubanduskeskuste üüriportfellide haldamisel, üürilepingute ning ehitus- ja projekteerimislepingute sõlmimisel.

Infrastruktuuri ja energeetika valdkonnas on Marina keskendunud taastuvenergia valdkonnale ning on aastate jooksul olnud nõustajaks paljude tuule- ja päikeseparkide arendusprojektide juures kui ka rahvusvahelistes ostu-müügitehingutes.

Marina nõustab kliente ka ühinemis- ja ülevõtmistehingutes, juriidiliste auditite läbiviimisel, aktsionäride ja osanike vaheliste õigussuhete korraldamisel ning tehingute finantseerimisküsimustes.