Tervishoid

RASK nõustab kliente tervishoiuvaldkonnas väga erinevates küsimustes, alates riiklikul tasandil kerkivatest vaidlustest tervishoiu valdkonna kujundamisel kuni erinevate tervishoiuettevõtete igapäevase õigusnõustamiseni valdkonnaspetsiifiliste probleemide lahendamisel.

Field information

RASKi tervishoiuvaldkonna eksperdid nõustavad igapäevaselt riiklikult finantseeritud raviasutusi (näit. Viljandi Haigla, Hiiu Ravikeskus) kui ka mõjukaid erakapitalil tegutsevaid tervishoiuteenuseosutajaid (näit. Kotka Tervisemaja, Niine Nahakliinik, Unimed Ühendatud Kliinikud). RASK on esindajaks ka proviisorapteekidele apteegireformiga seotud küsimuste ja vaidluste lahendamisel.

Valdkonna juhtValdkonna juht - Timo Kullerkupp.

Tervishoiu valdkonna meeskonda juhib vandeadvokaat Timo Kullerkupp. Praktiseerunud pikalt tervishoiu valdkonna õigusnõustajana, on Timol tänaseks väga laialdane kogemus meditsiiniõigusalaste kui ka muude valdkonnaspetsiifiliste probleemide lahendamiseks. Timo nõustab kliente seejuures ka ettevõtete asutamisel, infrastruktuuri küsimustes ja kapitali kaasamisel. Samuti tervishoiuteenuse osutamise lepingute sõlmimisel Eesti Haigekassaga ning erinevatel tegevusloa teemadel.

Oma karjääri algusaastatel on Timo osalenud tervishoiuvaldkonda reguleerivate õigusaktide väljatöötamisel ning e-tervishoiu süsteemi ülesehitamisel Sotsiaalministeeriumis.