Uudised

Ramon Rask pidas ettekande Vilniuses, regiooni suurimal kinnisvara investeeringute konverentsil

‹ Kõik uudised

Ramon Rask pidas ettekande Vilniuses, regiooni suurimal kinnisvara investeeringute konverentsil

Partner Ramon Rask esines 16.mail Baltikumi suurimal kinnisvara investeeringute teemalisel konverentsil, pidades ettekande oma kogemuse kohta Lutheri Masinasaali restaureerimisprojekti juhtimisel ning omandatud õppetundidest.

„Advokaaditöö ei ole pelk seaduste ja regulatsioonide tundmine, vaid äärmiselt oluline on kvaliteetse nõustamise juures ka kliendi ettevõtlusvaldkonna sisuline mõistmine ning sektori eripäradega seonduv kompetents,“ kommenteerib Ramon ise tagamaid, miks ta eluagse kirgliku hobi-restauraatorina tegi 2015. aastal hulljulge sammu, võttes oma erialase advokaaditöö kõrvalt eesmärgiks ühe silmapaistvama ajalooga kultuurimälestise restaureerimise. Tänaseks on Lutheri Masinasaal üks enim auhinnatud ümberehitatud kultuurimälestis ning linna silmatorkavamaid kaasaegseid büroohooneid. Ramonil endal aga läbitehtud kogemuse pealt ainulaadne kompetents kinnisvara valdkonna sisuliseks nõustamiseks õiguseksperdina.

Baltic Real Estate Investment Forum on iga-aastane Vilniuses aset leidev kinnisvara konverents, kus osaleb igal aastal Balltikumiüleselt üle paari tuhande valdkonnas tegutseva ettevõtja ja kinnisvaraspetsialisti.