Uudised

Vandeadvokaat Gea Vendel annab 26. aprillil põhjaliku avaliku-erasektori koostööteemalise koolituse

‹ Kõik uudised

Vandeadvokaat Gea Vendel annab 26. aprillil põhjaliku avaliku-erasektori koostööteemalise koolituse

RASKi riigihangete valdkonna juht Gea Vendel viib 26. aprillil Täiskasvanute Koolituskeskuses läbi avaliku- ja erasektori koostööd (PPP / AVERUS) käsitleva koolituse. Ühe koolituspäeva raames võetakse põhjalikult läbi erinevad avaliku ja erasektori koostöö vormid ja võimalused (kontsessioonid, halduslepingud, avaliku sektori osalusega äriühingud, eri- või ainuõiguse andmine). Samuti käsitletakse praktiliste näidete varal rakendusküsimusi.

AVERUS projektide teadlikkus on seni saanud Riigikontrollilt auditite käigus palju negatiivset tagasisidet – rohkem kui pooltel juhtudel ei saa kohalikud omavalitsused aru, et nende poolt teostatava projekti puhul võiks olla tegemist averusprojektiga, mida ellu viies tuleb arvestada mitmete erinevate seaduste nõudeid.

Gea koolitus on suunatud ennekõike avalikke vahendeid kaasavate äriühingute-sihtasutuste juhtidele, avaliku sektori juhtivametnikele, hankejuhtidele ja riigihanke spetsialistidele ja juristidele.

Täpsem info ja registreerimine Täiskasvanute Koolituskeskuse koduleheküljel.
RASKi klientidele kehtib koolitusel osalemiseks -15% soodustus, mille saab realiseerida märkides registreerumisel lisainfo kasti märksõna „RASK“.