Lumi Capitali nõustamine Priisle Kodu arenduses 1500m2 suuruse äripinna omandamisel.

Sisu

RASK nõustas Lumi Capitali poolt juhitud kaubanduskinnisvara fondi ligi 1 500 ruutmeetrise äripinna omandamisel Tallinnas Priisle Kodu arendusprojektis. Omandatavale 11-korruselise korterelamu esimesel korrusel asuvale äripinnale on sõlmitud üürileping Selveriga. Priisle Kodu projekti arendab Hepsor AS. Tehingu maksumus on ligikaudu 2,7 miljonit eurot.

 
RASKi kinnisvara valdkonna kaasjuht Marina Lapidus nõustas Lumi Capitali tehingu läbiviimisel, aidates klienti nii tehingudokumentide ettevalmistamisel kui ka lepingu läbirääkimistel.
 
Lumi Capital OÜ poolt juhitud Lumi Retail Property Fund on kogu Baltikumi haarav kinnisvarafond, mis spetsialiseerub ainult kodulähedastele kaubanduskeskustele ja toidupoodidesse investeerimisele. Fondi investeeringute kogumahuks on planeeritud 100 miljonit eurot ning pikkuseks 20 aastat.

Hepsor AS on üks kiiremini kasvavaid elu- ja ärikondliku kinnisvara arendajaid Eestis ja Lätis. Hepsor on esimese arendajana Balti riikides rakendanud mitmeid uuenduslikke insener-tehnilisi lahendusi, mis muudavad ettevõtte rajatavad hooned energiasäästlikumaks ja seeläbi keskkonnasõbralikumaks. Ettevõtte portfellis on kokku 22 arendusprojekti kogupindalaga 140 000 m2. Hepsori aktsiad on noteeritud Nasdaq Tallinna börsil.