Riigihanked

RASK nõustab riigihangete valdkonnas nii hankijaid kui pakkujaid, tagades tugeva õigusliku kompetentsi kõikides hankemenetluse etappides. RASKi kogemus riigihangete valdkonnas hõlmab seejuures positiivseid referentse kõikidest olulisematest ärisektoritest - ehitusest ja planeerimisest kuni laevanduse, tervishoiu ja IT-ni.

Field information

Riigihangete valdkonna töödest võib esile tõsta Eesti suurima erakapitalil põhineva parvlaevaliini operaatori Kihnu Veeteed edukat esindamist kõigil suurematel avalikel parvlaevaliini hangetel; Hiiu Ravikeskuse esindamist hankevaidlustes Eesti Haigekassaga; ehitusettevõtte Nordlin esindamist arvukates hankeküsimustes ning planeerimis- ja konsultatsioonibüroo Artes Terrae esindamist kõmulises Est-For puidurafineerimistehase eriplaneeringu konsultandi leidmise hankemenetluses.

Valdkonna juhtValdkonna juht - Tarmo Peterson.

Tarmo on kogenud ekspert riigihangete ja konkurentsiõiguse valdkonnas. Nõustades nii hankijaid kui pakkujaid, on Tarmol laialdased teadmised hangetega seotud küsimustes nii lepinguõiguse, ehitus- ja kinnisvaraõiguse, meditsiiniõiguses, keskkonna- ja energiaõiguse, transpordiõiguse ning mitmete muude valdkondade rakendamises.

Tarmo esindab kliente nii keerulistes kohtuvaidlustes, riigihangete vaidlustuskomisjonis kui ka järelevalvemenetluses.