Bauhofi ja MyFitnessi omandamistehingu nõustamine Rootsi erakapitalifondilt. 

Sisu

RASK nõustas MyInvest Estoniat 100%-lise Bauhof Groupi ja MyFitnessi aktsiate omandamise tehingus Stockholmi erakapitalifondilt Askembla Growth Fund.

RASK vastutas kogu tehingu dokumentatsiooni koostamise eest, sh konfidentsiaalsusleping (NDA), ostumüügileping (SPA) ja aktsionäride leping (SHA).

Professionaalsest seisukohast oli tehingu läbiviimine väljakutse, kuna see viidi läbi 60 päevaga. Võttes siinkohal arvesse tehinguga seotud paberitöö mahtu, on tegemist märkimisväärse saavutusega.


MyInvest Estonia OÜ on Bauhof Groupi ja MyFitnessi praeguste ja endiste juhtide ning nõustajate poolt loodud ettevõte. Enamus MyInvestist kuulub eestlastele, suurim MyInvesti aktsionär on  Nemor Invest OÜ.

Bauhof Group AS on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY-kaubanduskontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu ka kõige nõudlikumale tarbijale kolmeteistkümnes kaupluses Eestis, mis ühtekokku pakub tööd ligi 500 inimesele.

My Fitness AS on Eesti suurim spordiklubide kett, mis opereerib 12 klubi üle Eesti. Lähiajal avatakse Tallinnas kaks uut klubi – Mustamäel ja Lasnamäel. MyFitness’i klubisid külastatakse keskmiselt kokku üle 87 000 korra kuus ning esindatud on 47 erinevat rühmatreeningu stiili.