Lennuteenuste ettevõte BGS esindamine Naftelf Eesti ostmisel.

Sisu

RASK esindas lennuteenuste ettevõtte BGS omanikke Naftelf Eesti ostmisel. RASKi partner Timo Kullerkupp, vandeadvokaadid Karl-Kristjan Kahm ja Karl Erik Esko ning advokaat Kai Villemson nõustasid klienti tehingudokumentatsiooni koostamisel, läbirääkimistes müüjaga ja õigusauditi teostamisel.

Maapealse teeninduse, lennuki tankimise ja logistikateenuseid pakkuv ettevõte BGS ostis Lennart Meri Tallinna Lennujaama ühe suurima lennukisisene kütusega tegeleva ettevõtte Naftelf Eesti AS. Selle omandamine võimaldab BGS-il laiendada ja tugevdada oma positsiooni Eesti lennukikütuse turul.

BGS-i tegevjuht Gytis Gumuliauskas näeb Eesti turul suurt potentsiaali ning usub, et Naftelfi omandamine suurendab nende konkurentsivõimet ja valmisolekut pakkuda klientidele paremaid tankimislahendusi. BGS on nii Balti riikides ja kaugemalgi tegutsenud 18 aastat ning omab mitmeid sertifikaate, sealhulgas ISAGO ohutus- ja kvaliteedisertifikaate, ISO 9001:2015, liikmelisust IATA maapealse käitluse nõukogus ja liikmelisust Ühises Inspektsioonigrupis.

BGS on osa Avia Solutions Groupist, mis on üks maailma suurimaid ACMI pakkujaid, pakkudes laias valikus lennundusteenuseid, nagu MRO, pilootide ja meeskonna koolitusi, maapealset teenindust ja muid sarnaseid teenuseid.