Aus Design brändi nõustamine ettevõtte struktuuri ümberkorraldamisel ja raha kaasamisel ühisrahastusplatvormil Funderbeam.

Sisu

RASK nõustas rahvusvaheliselt tunnustatud jätkusuutliku disaini pioneeri Aus Design ettevõtte struktuuri ümberkorraldamisel ning raha tõstmisel ühisrahastusplatvormil Funderbeam.

Aus Design kaasas Funderbeam platvormil üle 210 000 euro. Investeerimisringi juhtivinvestoriks olid Kristi Liiva ja Priit Põldoja. RASK nõustas Aus Designi raha kaasamise protsessis nii tehingu struktuuri väljatöötamisel, osanike, investorite ja ühingu suhete reguleerimisel kui ka tehingudokumentatsiooni koostamisel.

Aus Design OÜ on Reet Aus (PhD) poolt loodud Eesti üks silmapaistvamaid moebrände ning väärtustava taaskasutuse ehk upcycling protsessi ja eetilise tootmise eestseisjaid. Reet Aus on rahvusvaheliselt tunnustatud jätkusuutliku moetööstuse pioneer, kes muuhulgas välja töötanud ka spetsiaalse UPMADE® sertifikaadi, mis võimaldab keskkonnasäästliku tootmise alaseid teadmisi teistele kaubamärkidele ja tehastele edasi anda.