Zagrebi börsil noteeritud rahvusvahelise IT ettevõte Span nõustamine Eesti infotehnoloogiaettevõtte GT Tarkvara omandamisel.

Sisu

RASKi õiguseksperdid Timo Kullerkupp, Karl-Kristjan Kahm, Kai Villemson ja Karl Erik Esko nõustasid rahvusvahelise haardega Horvaatias baseeruvat IT-ettevõtete gruppi Span enam kui 25-aastase kogemusega Eesti litsentseerimis- ja tarkvaravarahaldusettevõtte GT Tarkvara omandamisel.

Advokaadibüroo RASK nõustas tehingus klienti nii tehingudokumentatsiooni ettevalmistamisel kui ka tehingu tingimuste läbirääkimistel.

Span on üks juhtivaid Horvaatia IT-ettevõtteid, mis annab tööd enam kui 800 eksperdile ning on üks suurimaid IT-eksportijaid, kes teenib enam kui kaks kolmandikku oma tuludest välisturgudelt. Span tegutseb koos 40 rahvusvahelise partneriga ka juhtivate globaalsete ja piirkondlike korporatsioonidega, nagu McDonalds, Tate & Lyle, Starbucks, Newsec, Infobip, Metinvest Grupa, Triglav, NLB, Helios, Atlantic Grupa, Valamar Riviera, Horvaatia osiguranje. Span Group koosneb kuuest kodumaisest sidusettevõttest ja üheksast välismaisest ettevõttest Sloveenias, Suurbritannias, Ameerika Ühendriikides, Saksamaal, Ukrainas, Aserbaidžaanis, Šveitsis, Moldovas ja Eestis.

GT Tarkvara OÜ on 25-aastase kogemusega Eesti IT ettevõte, mille põhifookuses on digitaalse ümberkujundamise, pilve- ja küberturvalisusega seotud projektid era- ja avalikus sektoris ning hariduse valdkonnas. GT Tarkvara on partner tarkvaratööstuse suurimatele ettevõtetele nagu Microsoft, Adobe, Veritas, Citrix, Symantec, VMWare jt.