Kliendi esindamine Eesti suurima erameditsiinikeskuse, Veerenni Confido Tervisemaja omandamistehingus.

Sisu

RASK esindas klienti Eesti suurim erameditsiinikeskus Veerenni Confido Tervisemaja omandamistehingus. Advokaadibüroo RASK partner Timo Kullerkupp esindas tehingus ostjat, varade juhtimise ettevõtet Zenith Family Office ja tema klienti Summus Capital. Nõustamine hõlmas nii omandamise eelse juriidilise auditi teostamist, tehingudokumentatsiooni koostamist kui ka kliendi esindamist läbirääkimistel.

Veerenni Confido Tervisemaja on üks kaasaegsemaid A-klassi büroohoone, mis rajatud meditsiinisektori kõrgtehnoloogilisi nõudeid silmas pidades. Koos kõrvalasuva Zenith Family Office´i poolt hallatava SYNLABi Veerenni Tervisekeskuse kompleksiga moodustavad tervisemajad Baltimaade moodsaima erameditsiini klastri. Omandatud hoone üüritav pind on ca 10 600 m2 ning selle olulisimateks üürnikeks on Confido Healthcare Group, Ortopeedia Arstid, Spordimeditsiini Sihtasutus, Semetron AS ja Next Clinic.

Zenith Faimily Office´i kaudu Veerenni Confido Tervisemaja omandanud investeerimisettevõtte suuromanik on Summus Capital, mille portfelli Baltimaades kuulub üle 250 000 m2 kommertskinnisvara.

Zenith Family Office OÜ on üks Baltikumi suurimaid sõltumatu varade juhtimise ja finantsnõustamise ettevõtteid, mis tegeleb eraomandis olevate äriühingute finantsasjade korraldamise ja struktureerimisega family office’i põhimõtete kohaselt.