Püha Johannese kooli esindamine uue koolimaja ehituslepingu läbirääkimistel Merko Ehitusega.

Sisu

RASK esindas Püha Johannese kooli uue koolimaja ehituslepingu läbirääkimistel Merko Ehitus Eestiga. RASKi partner Timo Kullerkupp nõustas klienti lepingu koostamisel ning kõigis plaanitava ehitustööga seotud asjaoludes, esindades klienti ka lepingu tingimuste läbirääkimistel vastaspoolega.

Püha Johannese kooli uus koolimaja rajatakse Tallinnas Nõmme linnaossa. Hoone projekti autoriks on SKAD Arhitektid ning koolimaja maksumuseks 5 600 000 eurot. Lepingu raames ehitatakse ühe maapealse ja ühe maa-aluse korrusega koolihoone, millesse rajatakse õppeklassid, spordisaalid, raamatukogu, kohvik ja söökla ning kirik koos käärkambriga. Kooli ümber rajatakse teed, platsid ja mänguväljakud.

Advokaadibüroo RASK jätkab kliendi esindamist kuni hoone nõuetekohase valmimiseni.

Püha Johannese Kooli SA on eraalgatuslik põhikool Tallinnas, mis asutatud 2013. aastal. Koolis õpib hetkel 335 last. Vastuvõtuga esimesse klassi lisandub igal aastal kaks uut klassikomplekti.

Merko Ehitus AS on NASDAQ Tallinn börsil noteeritud regiooni üks suurimaid ehitus- ja kinnisvarakontserne, kuhu kuuluvad Merko Ehitus Eesti AS, Merks SIA Lätis, Merko Statyba UAB Leedus ning Peritus Entreprenør AS Norras.