Eurora Solutions nõustamine 40 miljoni USD kaasamisel ja Eesti ühe suurima A-seeria rahastusringi läbiviimisel.

Sisu

RASKi partner Timo Kullerkupp nõustas kaubanduse ja compliance valdkonnas tegutsevat innovatsiooniliidrit Eurora Solutions Eesti ühe läbi aegade suurima A-seeria rahastusringi läbiviimisel. Tehisintellekti põhist tollitehnoloogia platvotmi arendav startup Eurora kaasas rahasturingiga kokku 40 miljonit dollarit. Investeerimisvooru juhtis Connected Capital Amsterdamist, lisaks osalesid voorus varasemad investorid Change Ventures, Equity United ja Eurora asutaja Marko Lastik.

Kaasatud raha kasutab Eurora tootearenduseks ning strateegilisteks ostudeks, et laieneda oma turuosa Ameerika Ühendriikides, Ühendkuningriigis ja Lähis-Idas.

Eurora Solutions OÜ Eestis asutatud tehnoloogiaettevõtte, kelle põhitooteks on tehisinttellekti põhine tollitenoloogia platvorm, mis suunatud piiri- ja regioonideüleselt tegutsevatele e-kaubamajadele, logistika- ja postiettevõtted ning ka maksu- ja tolliasutustele. Eurora B2B platvorm muudab maksud, nõuetele vastavuse kontrolli ja tagamise ning muud tolliteenused automaatseks, määrates lihtsa API integreerimise teel e-kaubanduse toodetele õige harmoneeritud süsteemi (HS) koodi, arvutab välja täpsed käibe- ja tollimaksu summad ning loob ELi tollimaksu ja teiste maksude jaoks elektroonilisi deklaratsioone.