Bisly nõustamine investeerimisvooru läbiviimisel

Sisu

RASKi vandeadvokaat Karl Erik Esko nõustas Eesti tehnoloogiaettevõtet Bisly investoritelt 3,6 miljoni euro kaasamisel. Raha kaasamise eesmärk on ettevõtte edasine laienemine Euroopas ning seeläbi ka turuosa suurendamine.

Advokaadibüroo RASK nõustas Bislyt investeerimisvooru kõigis osades, muuhulgas läbirääkimistel ja tehingudokumentatsiooni koostamisel.

Bisly ühendab kõik intelligentse ehituse aspektid — tootmine, paigaldus, hoonehaldustarkvara ja digitaalse kaksiku mudel — ühele platvormile, võimaldades hoone loomise kulud viia lähedale tavahoone loomisele ning samal ajal märkimisväärselt vähendada ka paigalduskulusid ja halduskulusid.

Oma tegevusega annab hoonetehnoloogiate innovaator Bisly olulise panuse kinnisvarasegmendi süsinikujalajälje vähendamisesse ja seeläbi kliimamuutuste leevendamisse. Peamiselt keskendub ettevõte Põhjamaadele, DACHi (Saksamaa, Austria, Šveits) piirkonnale ning Ühendkuningriigile.

Investeerimisringi juhtis Aconterra, kellega koos investeerisid ka Second Century Ventures ja REACH UK, SmartCap Green Fund ja Pinorena Capital ning mitmed ingelinvestorid.

Karl Erik Esko lisas: „Bisly võimekus kaasata ülemaailmselt keerulises majandusolukorras märkimisväärne investeering nimekatelt investoritelt annab kinnitust, et ettevõtte meeskond on tugev ja arendatakse rohetehnoloogia toodet, mida nähakse nii atraktiivse investeeringuna kui ka olulise energiasäästu tööriistana meie kõigi jaoks olulise kliimakriisi lahendamisel. Samuti on hea näha, et väliskapital leiab jätkuvalt tee Eestisse, loodetavasti näeme siin vaid kasvutrendi.