Nutikaid energiasäästulahendusi pakkuva ettevõtte AirPatrol müük Rootsi börsiettevõttele Ngenic.

Sisu

RASK nõustas Airpatrol OÜ omanikke ettevõtte müügil Rootsi börsiettevõttele Ngenic AB (publ). RASKi vandeadvokaat Annika Soom nõustas tehingus AirPatroli omanikke 100%-lise osaluse võõrandamisel, esindades klienti nii tehingutingimuste läbirääkimisel, tehingudokumentatsiooni kokkupanekul kui ka tehinguga seotud maksuküsimuste lahendamisel.

Airpatrol OÜ on Eesti ettevõte kes arendab ja müüb kliimaseadmete ja soojuspumpade IoT lahendusi, omades partnerlusi tuntud kaubamärkidega nagu Nibe, Panasonic, Toshiba ja Daikin. AirPatrol on oma mobiilselt hallatavaid ja energiat säästvaid nutikaid lahendusi edukalt eksportinud enam kui 30 eri riiki ning müünud kokku üle 50 000 WIFI ja GSM kontrolleri.

Ngenic AB (publ) on Rootsi ettevõtte, mis tegeleb targa energia ja digitaliseeritud energiasäästulahenduste teenuste pakkumisega. Oma platvormi kaudu teeb Ngenic koostööd enam kui 70 energiaettevõttega, pakkudes nutikaid ja kuluefektiivseid energiasäästu lahendusi nii elektriteenuste kui soojuslahenduste optimeerimiseks.